hip-hop pleace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hip-hop pleace

dobro dosli!!!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Komentari tokom turnira

Go down 
+15
MeKo
Zagi
sour~apple
rev brate rev
brazz
alkerone
shady
G-style
Gnome
Vutrogasac
Hybrid
HerM
kreker BG
OtOinOlaringOlOg :)
Admin
19 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 3:03 pm

betl protiv tebe na www.revoloocija.com/forum ... normalan forum..ae registruj se ,. postavi text 6 linija cu bacit i ubichu te..debilu..ae osh li debilčino jedna?gled'o sam tvoje textove ...daj ne pirčaj o rimi kad isto tako ko shto si objasnjava' rimujes,,..ae kmico,nisi ni svjestan koliko sam bolji od tebe..a turnir, za broj članova uopshte nije losh..sa obzirom kakva se sranja deshavaju da se txt battle turnir ne moze organizovat nikako..pozdrav kurcosisaču
Na vrh Go down
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 3:06 pm

i da bilo je ovakvih dosta,pa su se prosipali stalno..
Na vrh Go down
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 3:39 pm

hehe taj dio je ukraden hehe kao quaresma krade da bi pobijedio mog jarana cjevčicu al neće to izać na dobro ja ću otić u starmo sa cjevčicom i nagazit ću i sudiju pa ću produžit gradačcu gdje će i quaresma dobit sebi hehe nedamo se ja i cjevčica zajebavat hehe mi smo glavni gangsteri na forumu hehe ja slušam frenkija i znam šta je panč hehe zato me nemojte učit bolan hehe jebo ti djed mraz mater hehe
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 4:50 pm

aj pokazi di je lajn ukraden .. zapravo postavi dokaze hahah , mozda je slicna ideja il nesto ... afro damn
Na vrh Go down
http://net.hr
G-style
clan
clan
G-style


Male
Broj komentara : 53
Age : 32
Mjesto : Odzak (Dzako)
Registration date : 2008-07-04

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 6:00 pm

kristal trebo si dat bolji razlog zasto si dao glas protivniku al nema veze NO H8 i repect za sudije i natjecatelje i alkeroneNIJE upravu da bi za ovaj battle trebali bolji sudci PEACE
Na vrh Go down
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 8:18 pm

keve mi znao sam da ce ovako biti..zasto ce ti bolji razlog kad RIMOVANJE nisi savlado,a kamol da PANČ napises,...dje METAFORA? dje su ostale zaebancije..tisina bokte,sto glupi ispadate:S
Na vrh Go down
alkerone
pocetnik
pocetnik
alkerone


Male
Broj komentara : 21
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 11:37 pm

Zagi (citat):
aj pokazi di je lajn ukraden .. zapravo postavi dokaze hahah , mozda je slicna ideja il nesto ... afro damn

... kad ganjaš cure a one bježe od tebe...
...cure cak bjeze od tebe...

al nebitno et nije ukradeno sam je slicna ideja ccc
Na vrh Go down
alkerone
pocetnik
pocetnik
alkerone


Male
Broj komentara : 21
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 11:41 pm

Kristal (citat):
keve mi znao sam da ce ovako biti..zasto ce ti bolji razlog kad RIMOVANJE nisi savlado,a kamol da PANČ napises,...dje METAFORA? dje su ostale zaebancije..tisina bokte,sto glupi ispadate:S

e tu si upravu vidi se da si pravi mc... ljudi slusajte kristala .. zna on znanje, stavljajte poredjenja : jadnih 14 godina ko jadna 14 na henry-evim ledjima to je fino ili metafora (to je preneseno znacenje) : upozno sam ti kevu 9 mjeseci prije nego sto si se rodio - to znaci ono jebao sam je i odbacio... nek vam kristal bude uzor....
hehehe kristal Car :S
Na vrh Go down
Ključni igrač




Male
Broj komentara : 3
Age : 33
Mjesto : Grad/shta!?
Registration date : 2008-07-18

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:34 am

hahahahah jebem li ti majku hahahahha ja prosto nemogu da vjerujem da postoje ovakvi debili hahahha kao znam ja šta je panč i šta je metafora evo stavit ću vam u zagradu šta je metafora nebitno što ja neznam pisat i frenki mi je uzor ja bi vas sve pokido hahahha zločesti reperu sam si napiso da sam bajto a kasnije kažeš samo slčna ideja hahah mamicu ti ližem sad si dokazo da imaš kvocijent inteligencije obične konzerve hahhaha kristal te može naučit konjino mrtva hahah kao sad ću se ja igrat riječima da im pokažem da znam heheh jebao sam ti majku prije 9 mjeseci hahahah kontaš brate to je panč hahahaha

banujte alkeronea šašavu gljivu i učinite forum normalnijim :S
Na vrh Go down
http://revoloocija.com
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:38 am

alkerone (citat):
Kristal (citat):
keve mi znao sam da ce ovako biti..zasto ce ti bolji razlog kad RIMOVANJE nisi savlado,a kamol da PANČ napises,...dje METAFORA? dje su ostale zaebancije..tisina bokte,sto glupi ispadate:S

e tu si upravu vidi se da si pravi mc... ljudi slusajte kristala .. zna on znanje, stavljajte poredjenja : jadnih 14 godina ko jadna 14 na henry-evim ledjima to je fino ili metafora (to je preneseno znacenje) : upozno sam ti kevu 9 mjeseci prije nego sto si se rodio - to znaci ono jebao sam je i odbacio... nek vam kristal bude uzor....
hehehe kristal Car :S

cudno kako " nemash vremena "za betl samnom,a imash da cijeli dan ovdje kenjas na mene.. rendeer rendeer rendeer
Na vrh Go down
pipe_mc
pocetnik
pocetnik
pipe_mc


Male
Broj komentara : 14
Age : 34
Mjesto : RajvoSa
Registration date : 2008-07-04

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:38 am

haloooooo hejteri derem vas ko dvolisnicuuuuuuuuuu haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Male
Broj komentara : 103
Age : 31
Mjesto : Negdje u svemiru
Registration date : 2008-06-18

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:45 am

mogo bi neko dobit po picki
zato tisina necu da vidim svadju
ova je tema za komentiranje bacenih textova
na turniru,rada sudija i organizacije turnira!!!JASNO!!!!
josh jedan suvisan komentar i znate sta ide


P.S.
Sacu vam otvorit temu za svadju pa se svadjajte king king
Na vrh Go down
https://hiphoppleace.bosnianforum.com
Hybrid
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 54
Age : 31
Registration date : 2008-07-05

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 1:59 am

jer ce brazz da baca txt ?
Na vrh Go down
Ključni igrač




Male
Broj komentara : 3
Age : 33
Mjesto : Grad/shta!?
Registration date : 2008-07-18

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:59 am

ova cjevčica je strašna :/
Na vrh Go down
http://revoloocija.com
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:01 pm

mene nema danas ni sutra do kasno kući pa moj par nek ne očekuje da ću bacit prvi..nh Smile
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
G-style
clan
clan
G-style


Male
Broj komentara : 53
Age : 32
Mjesto : Odzak (Dzako)
Registration date : 2008-07-04

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 1:01 pm

Kristal (citat):
keve mi znao sam da ce ovako biti..zasto ce ti bolji razlog kad RIMOVANJE nisi savlado,a kamol da PANČ napises,...dje METAFORA? dje su ostale zaebancije..tisina bokte,sto glupi ispadate:S

sine boli me qrac i za tebe i za tvoju kevu i sta si ti znao ajd napuši se kurca i tišina
koji qrac se odma digo "wau ja sam sudija" glup si sine šta odma hejtaš sve jebeni hejteri na ovoj stranici i forumu
Na vrh Go down
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 1:18 pm

:/
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 7:27 pm

papci affraid
Na vrh Go down
http://net.hr
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 9:36 pm

rev brate rev (citat):
:/
Na vrh Go down
Gost
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 9:39 pm

e admine:S koji ti kurac treba abba stil..? ne treba to..nek bacaju po jedan text..bolje je,prije che zavrsit..ko che ovo radit..sranje..
Na vrh Go down
admin2
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:52 pm

dosad je islo abba i odsad ce da ide
ko nece da baci svoj diss nemora
Na vrh Go down
vutrogas
Gost




Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 6:33 pm

Ochigledno je da su parovi namjeshtani al dobro je vidichemo kak che sve zavrshit...
Na vrh Go down
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 8:06 pm

ev ovako , hybrid ...

i da si ... hahahaha

sraća ?? koji ti je to vrag

zadnji lajn bajtan ...
Na vrh Go down
http://net.hr
Hybrid
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 54
Age : 31
Registration date : 2008-07-05

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 8:18 pm

shta seresh !?

nisam nishta krao ...


sreca.. al reko admin da se ne menja txt:D stamparska greshka:D
Na vrh Go down
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 4:23 pm

ono nek ti je laka crna zemlja .. je iz pjesme ''reba car'' pirat
Na vrh Go down
http://net.hr
Sponsored content





Komentari tokom turnira - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari tokom turnira   Komentari tokom turnira - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Komentari tokom turnira
Na vrh 
Stranica 12/15Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
hip-hop pleace :: Generalno :: Text battle-
Idi na: